Piegāde

Lai mazināt ar COVID-19 saslimšanas risku, Latvijā fiziskām personām piegādājam preci tikai ar pakomātu starpniecību!!!

Piegāde ir BEZMAKSAS VISĀ LATVIJĀ pirkumiem virs 50 EUR

Pārējos gadījumos preci mēs nosūtam^

  • ar Omniva uz pakomātiem (kurjeram Omniva no 10.12.2020 COVID-19 un topošo svētku dēļ stipri pieaudzis sūtījumu apjoms, līdz ar to ir ievērojami sūtījumu piegādes kavējumi no 3 līdz 5 dienām!!! OMNIVAS VĀRDĀ LŪDZAM IZŅEMT SŪTĪJUMUS NO PAKOMĀTIEM PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK (3 STUNDU LAIKĀ PĒC SMS SAŅĒMŠANAS), LAI ATBRĪVOT VIETU NĀKAMIEM SŪTĪJUMIEM!!! PALDIES!!!)      vai 
  • ar kurjeru līdz durvīm-

Rīga = Ulbroka, Valdlauči, Mārupe

Lielākās pilsētas un novadi: Ādažu nov., Aizkraukle, Alūksne, Babītes nov., Balvi, Baldones nov., Bauska, Carnikavas nov., Cēsis, Daugavpils, Dobele, Garkalnes nov., Gulbene, Inčukalna nov., Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Ķekavas nov., Krāslava, Krimuldas pag., Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Mālpils nov., Mārupes nov., Ogre, Olaines nov., Preiļi, Rīgas rajons, Rēzekne, Ropažu nov., Salaspils nov., Saldus, Saulkrastu nov., Sējas nov., Sigulda, Siguldas nov., Stopiņu nov., Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

Uz Eiropu sutījumus piegādā kurjeri DPD vai Venipak.

Mēs sākam veidot sūtījumus tikai pēc pilnas pasūtījuma samaksas saņemšanas, izņemot ilgtermiņa sadarbības līgumus. Līgums dod tiesības uz pēcapmaksu.

Piegāde notiek katru darba dienu, uz Eiropu - iepriekš saskaņotā darba dienā un maršrutā. 

Zvaniet +371 20279922 vai 24661212. Mūsu personāls gatavs Jums palīdzēt!
Paldies, ka esat kopā ar mums!

0
 .