Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs - Profkor SIA, reģ.Nr.43603036202, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam. Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. 

Samaksas kārtība

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci:

 • internetbankā - pēc pasūtījuma noformēšanas un pogas PIRKT nospiešanas Pircējs tiek pāradresēts uz lapu, kurā var izvelēties maksāt ar Swedbankas internetbanku vai ar jebkuras bankas izsniegtām kartēm VISA, MasterCard, Maestro.
 • vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto un Pircējam uz e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošu avansa rēķinu, kurš  sagatavots automātiski, elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējs šo rēķinu maksā pats ar pārskaitījumu no sava bankas konta.

Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci ar pēcapmaksu, noslēdzot ar Pārdevēju ilgtermiņa sadarbības līgumu.

Piegāde

Piegāde ir BEZMAKSAS VISĀ LATVIJĀ pirkumiem virs 80 EUR

Pārējos gadījumos preci mēs nosūtam:

 • ar Omniva uz pakomātiem - 3-5 darba dienās (OMNIVAS VĀRDĀ LŪDZAM IZŅEMT SŪTĪJUMUS NO PAKOMĀTIEM PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK (3 STUNDU LAIKĀ PĒC SMS SAŅĒMŠANAS), LAI ATBRĪVOT VIETU NĀKAMIEM SŪTĪJUMIEM un vismazāk pakļaut preci zemai temperatūrai aukstā laikā!!!! PALDIES!!!)          vai
 • ar kurjeru līdz durvīm -

- Rīga  -  1-3 darba dienās.

- Pierīga = Jūrmala, Mārupe, Jaunmārupe, Ķekava, Piņķi, Babīte, Baloži, Ulbroka, Valdlauči, Garkalne, Ādaži, Carnikava -  2-4 darba dienās

- Lielākās pilsētas un novadi: Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Baldones nov., Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Inčukalna nov., Jelgava, Jēkabpils, Krāslava, Krimuldas pag., Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Mālpils nov., Ogre, Olaines nov., Preiļi, Rēzekne, Ropažu nov., Salaspils nov., Saldus, Saulkrastu nov., Sējas nov., Sigulda, Siguldas nov., Stopiņu nov., Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils -  2-4 darba dienās.

- visa pārējā Latvija -  3-5 darba dienās

- Uz Eiropu sutījumus piegādā kurjeri DPD vai Venipak. 

Mēs sākam veidot sūtījumus tikai pēc pilnas pasūtījuma samaksas saņemšanas, izņemot ilgtermiņa sadarbības līgumus. Līgums dod tiesības uz pēcapmaksu. Ja pasūtījums nav apmaksāts 14 dienās, tad tas tiek automātiski anulēts.

Piegāde notiek katru darba dienu, uz Eiropu - iepriekš saskaņotā darba dienā un maršrutā.

"DEAL" piedāvājumi (angl. DARĪJUMS)

Lai varētu redzēt un izmantot mūsu un mūsu partneru "DEAL" piedāvājumus, Pircējam ir jāpiereģistrējas un jākļūst par Klientu.

Ja Klients pieņēma "DEAL" piedāvājumu un lai šīm darījumam varētu piemērot "DEAL" nosacījumus, viņam nepieciešams izveidot izvelētās preces pasūtījumu pilnā cenā šajā Interneta veikalā ar norādi  "DEAL" (to var atzīmēt brīvajā laukumā "Papildus informācija"), tad jāizvēlās Apmaksas veidu "Pārskaitījums ar rēķinu" un, pabeidzot pasūtījuma noformēšanu, veikt pārskaitījumu no sava bankas konta tadā summā, kura atrunāta "DEAL" piedāvājumā. 

Meistara cenas

Ja esat Profesionālis vai Meistars skaistumkopšanas jomā, varat saņemt atlaidi un iegādāties nepieciešamo kosmētiku, instrumentus vai aprīkojumu par Meistara cenām (norādītas atsevišķi no Patērētāja cenām). Lai to izdarītu, pirmajā pirkuma reizē jānosūta sertifikāts, apliecība vai diploms par atbilstošā profila kursu/studiju pabeigšanu uz [email protected] vai +371 20279922 (Whatsapp).

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6 daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Privātuma politika un datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka saskaņā ar LR un ES likumdošanas prasībām viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka viņam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, ka šī distances līguma noteikumi viņam ir skaidri un saprotami. 

Pārdevējs apkopo noteiktu personas informāciju:

 • Vārds, uzvārds
 • Tālrunis
 • Piegādes adrese
 • Pilsēta
 • Pasta indekss
 • E-pasta adrese
Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu internetveikala Pircējiem personalizētu saturu un/vai reklāmu.

Kad sazināties ar Pārdevēju, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Pircējam atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kuriem Pircējs var saskarties. Pārdevējs var izmantot Pircēja e-pasta adresi, lai informētu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem. Rādot Pircējiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sekojošām sensitīvām kategorijām: rase, reliģiskie uzskati vai veselības stāvoklis. Izmantojot atrakstīšanas tiesības saņemtajā e-pastā, Pircējs var rediģēt savas velmes par Pārdevēja sūtītām personalizētām reklāmām. Pircējs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar Pārdevēju saistītos sīkfailus.

Pārdevējs apstrādā personas informāciju Mozello SIA serveros, kas atrodas Latvijā. Mozello SIA nodrošina personas informācijas šifrēšanu, uzglabāšanu, tostarp fiziskās drošības pasākumus. Personas informācijai var piekļūt Pārdevēja darbinieki - darbu izpildītāji, kuriem šī informācija ir jāzin, lai apstradātu Pircēja pasūtījumu, un Mozello SIA darbinieki - darbu izpildītāji, kuri nodrošina personas informācijas šifrēšanu, uzglabāšanu un drošību. Visiem darbiniekiem - darbu izpildītājiem ir jāievēro stingras darba līgumā vai līguma pielikumā noteiktas konfidencialitātes prasības un viņiem var tikt piemērots disciplinārais sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

Pārdevējs regulāri pārskata savu atbilstību šai privātuma politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par tālāko rīcību. Ja paši nespējam atrisināt iesniegto sūdzību par personas informācijas nodošanu tieši ar konkrēto personu, Pārdevējs sadarbojas ar attiecigajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

Pārdevējs neierobežo Pircēja tiesības saskaņā ar šo privātuma politiku bez Pircēja nepārprotāmas piekrišanas. 

Visas iespējamās privātuma politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā un šajā sadaļā.