Distance contract 

The seller of goods offered in this Online Store - Profkor LLC, on the one hand, hereinafter referred to as the Seller and the person placing the order, hereinafter referred to as the Buyer, on the other hand concludes the following Agreement:

The Seller undertakes to sell and deliver the goods to the Buyer as ordered by the Buyer. The Buyer orders the goods through this website, specifying the type and quantity of goods to be ordered. 

Payment procedure

Buyer has the opportunity to pay for the product:

 • Online Banking - after placing an order and pressing the BUY button Buyer is redirected to a page where you can choose to pay with Swedbank, Citadele banks,  SEB banks, Luminor banks internet banking or  with VISA, MasterCard, Maestro cards
 • or by paying for an order prepared by the Seller and emailed to the Buyer an appropriate advance invoice drawn up automatically, electronically and is valid without signature. The Buyer pays this bill himself from his bank account.

The Buyer has the opportunity to make a payment for the item with postpay, concluding with the Seller long-term cooperation agreement.

Piegāde

Piegādi veic Profkor SIA kurjeri un tā ir BEZMAKSAS  Rīgā (0 EUR) un VISĀ LATVIJĀ, pirkumiem virs 50 EUR (0 EUR).   Piegādi veicam tikai pēc pilnas pasūtījuma samaksas saņemšanas, izņemot ilgtermiņa sadarbības līgumus.   Piegāde Rīgas robežās notiek katru darba dienu, bet Latvijas reģioniem - iepriekš saskaņotā darba dienā un maršrutā.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
 • pircējs ir atvēris iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6 daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Privātuma politika un datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka saskaņā ar LR un ES likumdošanas prasībām viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka viņam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, ka šī distances līguma noteikumi viņam ir skaidri un saprotami. 

Pārdevējs apkopo noteiktu personas informāciju:

 • Vārds, uzvārds
 • Tālrunis
 • Piegādes adrese
 • Pilsēta
 • Pasta indekss
 • E-pasta adrese

Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu internetveikala Pircējiem personalizētu saturu un/vai reklāmu.

Kad sazināties ar Pārdevēju, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Pircējam atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kuriem Pircējs var saskarties. Pārdevējs var izmantot Pircēja e-pasta adresi, lai informētu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem. Rādot Pircējiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sekojošām sensitīvām kategorijām: rase, reliģiskie uzskati vai veselības stāvoklis. Izmantojot atrakstīšanas tiesības saņemtajā e-pastā, Pircējs var rediģēt savas velmes par Pārdevēja sūtītām personalizētām reklāmām. Pircējs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar Pārdevēju saistītos sīkfailus.

Pārdevējs apstrādā personas informāciju Mozello SIA serveros, kas atrodas Latvijā. Mozello SIA nodrošina personas informācijas šifrēšanu, uzglabāšanu, tostarp fiziskās drošības pasākumus. Personas informācijai var piekļūt Pārdevēja darbinieki - darbu izpildītāji, kuriem šī informācija ir jāzin, lai apstradātu Pircēja pasūtījumu, un Mozello SIA darbinieki - darbu izpildītāji, kuri nodrošina personas informācijas šifrēšanu, uzglabāšanu un drošību. Visiem darbiniekiem - darbu izpildītājiem ir jāievēro stingras darba līgumā vai līguma pielikumā noteiktas konfidencialitātes prasības un viņiem var tikt piemērots disciplinārais sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

Pārdevējs regulāri pārskata savu atbilstību šai privātuma politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par tālāko rīcību. Ja paši nespējam atrisināt iesniegto sūdzību par personas informācijas nodošanu tieši ar konkrēto personu, Pārdevējs sadarbojas ar attiecigajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

Pārdevējs neierobežo Pircēja tiesības saskaņā ar šo privātuma politiku bez Pircēja nepārprotāmas piekrišanas. 

Visas iespējamās privātuma politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā un šajā sadaļā.

0
Official Partner Profkor LLC, 43603036202, 7 Peldu street, Ogre, LV-5001, Latvia Phone: +371 20279922, 65045922, E-mail: [email protected]
Distance contract
© 2008-2020 PROFKOR. All rights reserved.

 .